Kuriozitete

Çasti emocionues kur djaloshi zgjohet me zemër të re (VIDEO) »

1-39-620x330

07:28 pm | Trevor Salivan u sëmur në vitin 2014. Familja e tij pandehu se ai kishte një ftohje që do kalonte, por mjekët konfirmuan se ai kishte probleme me zemrën dhe nevojitej transplant. Familjarët nisën…

Feb 2 2016 / Comments Off on Çasti emocionues kur djaloshi zgjohet me zemër të re (VIDEO) / Read More »
Lajme

Çasti emocionues kur djaloshi zgjohet me zemër të re (VIDEO) »

1-39-620x330

07:28 pm | Trevor Salivan u sëmur në vitin 2014. Familja e tij pandehu se ai kishte një ftohje që do kalonte,…

Feb 2 2016 / Comments Off on Çasti emocionues kur djaloshi zgjohet me zemër të re (VIDEO) / Read More »

Flasin dy xhihadistët kosovarë: Ja çfarë bëmë në Siri (VIDEO) »

albert-berisha-640x334-620x330

07:22 pm | Ekskluzivisht për emisionin “Zona Express” kanë folur dy të rinj kosovarë që kanë marrë pjesë në luftimet në Siri…

Feb 2 2016 / Comments Off on Flasin dy xhihadistët kosovarë: Ja çfarë bëmë në Siri (VIDEO) / Read More »

Në Turqi vritet një snajperist serb dhe një tjetër arrestohet (VIDEO) »

Snajper-620x330

07:15 pm | Snajperisti serb, i cili ishte anëtar i Partisë së Punëtorëve të Kurdistanit (PKK), u vra dhe një tjetër është…

Feb 2 2016 / Comments Off on Në Turqi vritet një snajperist serb dhe një tjetër arrestohet (VIDEO) / Read More »

Eksperiment social: Si reagojnë njerëzit kur femra e ngacmon mashkullin, e kur mashkulli femrën (VIDEO) »

eksperiment-social-si-reagojn-euml-njer-euml-zit-kur-femra-e-ngacmon-mashkullin-e-kur-mashkulli-femr-euml-n-video_hd

11:43 am | Një mashkull dhe një femër kanë vendosur ta bëjnë një eksperiment social. Ata dy dolën në një qendër tregtare.…

Jan 31 2016 / Comments Off on Eksperiment social: Si reagojnë njerëzit kur femra e ngacmon mashkullin, e kur mashkulli femrën (VIDEO) / Read More »

Kuriozitete

 • 1-39-620x330

  Çasti emocionues kur djaloshi zgjohet me zemër të re (VIDEO)

  Read More

 • eksperiment-social-si-reagojn-euml-njer-euml-zit-kur-femra-e-ngacmon-mashkullin-e-kur-mashkulli-femr-euml-n-video_hd

  Eksperiment social: Si reagojnë njerëzit kur femra e ngacmon mashkullin, e kur mashkulli femrën (VIDEO)

  Read More

 • sikur-t-euml-ishte-shqiptar-alivanoset-babai-kur-kupton-se-pas-kat-euml-r-vajzave-po-b-euml-het-me-djal-euml-video_hd

  Sikur të ishte shqiptar: Alivanoset babai, kur kupton se pas katër vajzave po bëhet me djalë (VIDEO)

  Read More

 • pacolli-1-620x330

  Ja me çfarë sigurie përcillet në Afrikë, Behgjet Pacolli (VIDEO)

  Read More

 • 1-883-620x330

  Me këtë prift qesh i gjithë Ballkani (VIDEO)

  Read More

 • 1-822-620x330

  Cilësohet si “babai i vitit” (VIDEO)

  Read More

 • 1-838-620x330

  Kulmi i papërgjegjshmërisë së babait shqiptar, fëmija futet në bagazh (VIDEO)

  Read More

 • kina

  Ushtrojnë të zveshur në temperaturën -30: Këto ushtarë fitojnë në çdo betejë (VIDEO)

  Read More

 • imun

  Ky është njeriu i vetëm në botë që u kafshua nga 160 gjarpërinj helmues dhe jeton (VIDEO)

  Read More

 • cen

  Ja si shpëtoi një fëmijë nga qentë endacakë në Preshevë (VIDEO)

  Read More

 • superbabai

  “Superbabai” i 800 fëmijëve (Video)

  Read More

 • si

  Testi që ju tregon nëse keni nevojë për syze (VIDEO)

  Read More

 • 1-392-620x330

  Festuan fitoren e lotarisë prej 1 miliardë dollarëve, por ja çndodhi (VIDEO)

  Read More

 • nusja

  Ja si nusja tenton të mbysë vjehrrën (VIDEO SHOKUESE)

  Read More

Çasti emocionues kur djaloshi zgjohet me zemër të re (VIDEO) »

07:28 pm | Trevor Salivan u sëmur në vitin 2014. Familja e tij pandehu se ai kishte një ftohje që do kalonte, por mjekët konfirmuan se ai kishte probleme me zemrën dhe nevojitej transplant. Familjarët nisën menjëherë kërkimet për donatorë dhe në nëntor 2015, 15-vjeçari kreu transplantin e zemrës. Babai filmoi momentin e zgjimit të adoleshentit, ku ai…

Feb 2 2016 / Comments Off on Çasti emocionues kur djaloshi zgjohet me zemër të re (VIDEO) / Read More »
1-39-620x330

Filmi “Shok” është provokim, thonë serbët (VIDEO) »

10:29 pm | Me filmin kosovar “Shok”, i cili është nominuar për çmimin prestigjioz Oscar si filmi më i mirë i metrazhit të shkurtër, po merren edhe mediat serbe. Blic-i serb shkruan se përvoja e producentit të filmit , i cili në kohën sa ishte nxënës ishte rrahur nga polici serb, tani është shndërruar në film, në të…

Jan 28 2016 / Comments Off on Filmi “Shok” është provokim, thonë serbët (VIDEO) / Read More »
1-903-620x330

Horror në Greqi, futbollistët grushta dhe shkelma ndaj njëri-tjetrit (VIDEO) »

01:46 am | Këto janë pamjet e një ndeshje futbolli në ligat amatore të Greqisë, ku ndërhyrja e qëllimtë ndaj një lojtari kundërshtar ka degjenuar në një grushtim dhe shkelmim masiv në fushë midis lojtarëve. Ndiqni për më shumë videon e këtij sherri, që ndodhet në fqinjin tonë jugor.…

Jan 27 2016 / Comments Off on Horror në Greqi, futbollistët grushta dhe shkelma ndaj njëri-tjetrit (VIDEO) / Read More »
1-845-620x330

Ja çka ndodh me Iphone 6s nëse goditet, vlohet dhe gjuhet për tokë (VIDEO) »

09:49 am | Gjëja e parë pasi pronarët e kanalit TechRax në YouTube bëjnë pasi debutohet një pajisje e re është testimi i qëndrueshmërisë së saj duke përdorur mjete të ndryshme për të shkatërruar atë. Në videon e publikuar së fundmi në uebfaqen më të madhe për video kanali i lartpërmendur ka shfaqur se sa është në gjendje…

Sep 27 2015 / Comments Off on Ja çka ndodh me Iphone 6s nëse goditet, vlohet dhe gjuhet për tokë (VIDEO) / Read More »
ii_1443336336-2810420

Çasti emocionues kur djaloshi zgjohet me zemër të re (VIDEO) »

07:28 pm | Trevor Salivan u sëmur në vitin 2014. Familja e tij pandehu se ai kishte një ftohje që do kalonte, por mjekët konfirmuan se ai kishte probleme me zemrën dhe nevojitej transplant. Familjarët nisën menjëherë kërkimet për donatorë dhe në nëntor 2015, 15-vjeçari kreu transplantin e zemrës. Babai filmoi momentin e zgjimit të adoleshentit, ku ai…

Feb 2 2016 / Comments Off on Çasti emocionues kur djaloshi zgjohet me zemër të re (VIDEO) / Read More »
1-39-620x330

Kuriozitete

1-39-620x330

Çasti emocionues kur djaloshi zgjohet me zemër të re (VIDEO) »

07:28 pm | Trevor Salivan u sëmur në vitin 2014. Familja e tij pandehu se ai kishte një ftohje që do kalonte, por mjekët konfirmuan se ai kishte probleme me zemrën dhe nevojitej…

Feb 2 2016 / Comments Off on Çasti emocionues kur djaloshi zgjohet me zemër të re (VIDEO) / Read More »

Eksperiment social: Si reagojnë njerëzit kur femra e ngacmon mashkullin, e kur mashkulli femrën (VIDEO) »

eksperiment-social-si-reagojn-euml-njer-euml-zit-kur-femra-e-ngacmon-mashkullin-e-kur-mashkulli-femr-euml-n-video_hd

11:43 am | Një mashkull dhe një femër kanë vendosur ta bëjnë një eksperiment social. Ata dy dolën në një qendër tregtare. Fillimisht, femra e…

Jan 31 2016 / Comments Off on Eksperiment social: Si reagojnë njerëzit kur femra e ngacmon mashkullin, e kur mashkulli femrën (VIDEO) / Read More »

Sikur të ishte shqiptar: Alivanoset babai, kur kupton se pas katër vajzave po bëhet me djalë (VIDEO) »

sikur-t-euml-ishte-shqiptar-alivanoset-babai-kur-kupton-se-pas-kat-euml-r-vajzave-po-b-euml-het-me-djal-euml-video_hd

10:40 pm | Një burrë nga New Yorku, është alivanosur, me të kuptuar se gruaja tij është shtatzënë dhe do të lind djalë. Çifti bashkëshortorë…

Jan 28 2016 / Comments Off on Sikur të ishte shqiptar: Alivanoset babai, kur kupton se pas katër vajzave po bëhet me djalë (VIDEO) / Read More »
Ja me çfarë sigurie përcillet në Afrikë, Behgjet Pacolli (VIDEO) » Me këtë prift qesh i gjithë Ballkani (VIDEO) » Cilësohet si “babai i vitit” (VIDEO) » Kulmi i papërgjegjshmërisë së babait shqiptar, fëmija futet në bagazh (VIDEO) » Ushtrojnë të zveshur në temperaturën -30: Këto ushtarë fitojnë në çdo betejë (VIDEO) »

Kuriozitete

Eksperiment social: Si reagojnë njerëzit kur femra e ngacmon mashkullin, e kur mashkulli femrën (VIDEO) »

eksperiment-social-si-reagojn-euml-njer-euml-zit-kur-femra-e-ngacmon-mashkullin-e-kur-mashkulli-femr-euml-n-video_hd

11:43 am | Një mashkull dhe një femër kanë vendosur ta bëjnë një eksperiment social. Ata dy dolën në një qendër tregtare. Fillimisht, femra e…

Jan 31 2016 / Comments Off on Eksperiment social: Si reagojnë njerëzit kur femra e ngacmon mashkullin, e kur mashkulli femrën (VIDEO) / Read More »

Sikur të ishte shqiptar: Alivanoset babai, kur kupton se pas katër vajzave po bëhet me djalë (VIDEO) »

sikur-t-euml-ishte-shqiptar-alivanoset-babai-kur-kupton-se-pas-kat-euml-r-vajzave-po-b-euml-het-me-djal-euml-video_hd

10:40 pm | Një burrë nga New Yorku, është alivanosur, me të kuptuar se gruaja tij është shtatzënë dhe do të lind djalë. Çifti bashkëshortorë…

Jan 28 2016 / Comments Off on Sikur të ishte shqiptar: Alivanoset babai, kur kupton se pas katër vajzave po bëhet me djalë (VIDEO) / Read More »
Ja me çfarë sigurie përcillet në Afrikë, Behgjet Pacolli (VIDEO) » Me këtë prift qesh i gjithë Ballkani (VIDEO) » Cilësohet si “babai i vitit” (VIDEO) » Kulmi i papërgjegjshmërisë së babait shqiptar, fëmija futet në bagazh (VIDEO) » Ushtrojnë të zveshur në temperaturën -30: Këto ushtarë fitojnë në çdo betejë (VIDEO) »
1-39-620x330

Çasti emocionues kur djaloshi zgjohet me zemër të re (VIDEO) »

07:28 pm | Trevor Salivan u sëmur në vitin 2014. Familja e tij pandehu se ai kishte një ftohje që do kalonte, por mjekët konfirmuan se ai kishte probleme me zemrën dhe nevojitej…

Feb 2 2016 / Comments Off on Çasti emocionues kur djaloshi zgjohet me zemër të re (VIDEO) / Read More »

Kuriozitete