Kuriozitete

Nënë e bijë i bëjnë Sehire (Magji) shtëpis së gurbetqarit arsyeja letrat e Zvicrës lexoni…. (Video) »

06:09 pm | Në një video që po qarkullon në internet shifen dy femra që supozohet se janë nënë e bij. Sipas informacioneve të pronarit të shtëpis i cili jeton në Zvicër bëhet fjal për nje…

Feb 5 2018 / Comments Off on Nënë e bijë i bëjnë Sehire (Magji) shtëpis së gurbetqarit arsyeja letrat e Zvicrës lexoni…. (Video) / Read More »
Lajme

Krasniqi tregon se në Rambuje e propozuan që ai të jetë kryeministër në Qeverinë e Përkohshme, por kush e pengoi emërimin e tij (Video) »

07:26 pm | Ish-kryeparlamentari, Jakup Krasniqi, tregon një histori se çka kishte ndodhur në Rambuje, në emisionin “Përballje” me gazetarin Muhamet Hajrullahu.…

Feb 20 2018 / Comments Off on Krasniqi tregon se në Rambuje e propozuan që ai të jetë kryeministër në Qeverinë e Përkohshme, por kush e pengoi emërimin e tij (Video) / Read More »

Edhe Surroi refuzon dekoratën e Thaçit: Horrat dhe Tradhtaret nuk mund te me nderojnë, jam atdhetar i madh.. »

07:24 pm | Në një prononcim të tij në Facebook, Surroi ka thënë se me përjashtim të okupatorëve, nuk ka pasur njeri…

Feb 20 2018 / Comments Off on Edhe Surroi refuzon dekoratën e Thaçit: Horrat dhe Tradhtaret nuk mund te me nderojnë, jam atdhetar i madh.. / Read More »

Çartet Labinot Tahiri ofendon rend komentuesen: Zhabë bre hup prej ktuhit, a mos deshe me lëvdu Cecën e Arkanit? (Video) »

07:23 pm | Deputeti dhe këngëtari Labinot Tahiri reagoi pse në atë mes nuk ishte përfshirë edhe këngëtarja Era Istrefi, të cilën…

Feb 20 2018 / Comments Off on Çartet Labinot Tahiri ofendon rend komentuesen: Zhabë bre hup prej ktuhit, a mos deshe me lëvdu Cecën e Arkanit? (Video) / Read More »

Çartet Labinot Tahiri ofendon rend komentuesen: Zhabë bre hup prej ktuhit, a mos deshe me lëvdu Cecën e Arkanit? (Video) »

07:22 pm | Deputeti dhe këngëtari Labinot Tahiri reagoi pse në atë mes nuk ishte përfshirë edhe këngëtarja Era Istrefi, të cilën…

Feb 20 2018 / Comments Off on Çartet Labinot Tahiri ofendon rend komentuesen: Zhabë bre hup prej ktuhit, a mos deshe me lëvdu Cecën e Arkanit? (Video) / Read More »

Kuriozitete

 • Nënë e bijë i bëjnë Sehire (Magji) shtëpis së gurbetqarit arsyeja letrat e Zvicrës lexoni…. (Video)

  Read More

 • Kushtoni vëmendje të madhe këtyre katrorëve kur blini pastë të dhëmbëve (Video)

  Read More

 • E PABESUESHME: RONALDO me maic të ADEM JASHARIT duke luajtur poker (Video)

  Read More

 • Çartet Ramiz Lladrovci: Po ty t’ka mujt ni djalë i Hajdarve bre, t’ka mujt tka tranu (Video)

  Read More

 • Biznesmeni shqiptar e pranon se është homoseksual, tregon reagimin e familjes

  Read More

 • Çifti ndahet natën e martesës: Mysafirëve nuk iu intereson, s’ka kush e ndalë vallen (Video)

  Read More

 • Ndoqën GPS-in, turistët përfunduan bashkë me veturë në liqe

  Read More

 • Nuk e dëshiron fëmijën, po e godet barkun me çekiç për ta mbytur fëmijën (Video)

  Read More

 • Nuk e dëshiron fëmijën, po e godet barkun me çekiç për ta mbytur fëmijën (Video)

  Read More

 • Çka nëse do të ndodhte lufta e III botërore (Video)

  Read More

 • Cili do të ishte çmimi i lojtarëve më të shtrenjtë në histori nëse do të paguheshin me Bitcoin (Foto)

  Read More

 • Kryeministri e pranon: Kush s’ka pare dhe të njohshëm, mund të vdes në spital (Video)

  Read More

 • Besoni në ekzistencën e jashtëtokësorëve? Ky zbulim shokues i aerkologëve në Egjipt sqaron gjithçka (Video)

  Read More

 • Shoferi i kamionit mblodhi 30 vjet monedha në Gjermani: Kur vdiq, familja trashëgoi 2500 kg pasuri! (Video)

  Read More

Krasniqi tregon se në Rambuje e propozuan që ai të jetë kryeministër në Qeverinë e Përkohshme, por kush e pengoi emërimin e tij (Video) »

07:26 pm | Ish-kryeparlamentari, Jakup Krasniqi, tregon një histori se çka kishte ndodhur në Rambuje, në emisionin “Përballje” me gazetarin Muhamet Hajrullahu. “Konferenca e Rambujesë, atje ka qenë një marrëveshje mes forcave politike shqiptare. Në atë konferencë marrëveshja është bërë që pasi të kthehemi nga Rambuje të krijohet Qeveria e Përkohshme e Republikës së Kosovës dhe kryeministër të…

Feb 20 2018 / Comments Off on Krasniqi tregon se në Rambuje e propozuan që ai të jetë kryeministër në Qeverinë e Përkohshme, por kush e pengoi emërimin e tij (Video) / Read More »

E pabesueshme: Shikojeni kjo është fuqia e make up-it(Grimit), do të mbeteni te habitura (Video) »

08:41 pm | Një grimere në Rusi ka krijuar një video ‘tronditëse’ që tregon transformimet e disa prej femrave që janë rregulluar tek ajo – dhe pas grimit ndryshimi i tyre është aq i madh sa që ato mezi duken që ishin ato para grimit. Goar Avetisyan, 22 vjeçe nga Moska, është një grimere dhe stiliste me 2.2…

Feb 19 2018 / Comments Off on E pabesueshme: Shikojeni kjo është fuqia e make up-it(Grimit), do të mbeteni te habitura (Video) / Read More »

Tifozët e Liverpoolit, Salahit: Nëse shënon ende gola, ne do të bëhemi myslimanë! (Video) »

07:56 pm | Mohamed Salah është transferimi më i mirë i këtij sezoni. Anësori egjiptian po magjeps me paraqitjet e tij te skuadra e Liverpoolit, duke u shndërruar në një idhull për tifozët e kësaj skuadre. Tifozët e Liverpoolit, tashmë yllit të tyre të skuadrës i kanë kushtuar edhe një këngë, përmes së cilës i premtojnë se edhe…

Feb 16 2018 / Comments Off on Tifozët e Liverpoolit, Salahit: Nëse shënon ende gola, ne do të bëhemi myslimanë! (Video) / Read More »

Del në ankand Mercedesi i Hitlerit, i vitit 1939 (Video) »

08:00 pm | Një Mercedes i vitit 1939 që është porositur dhe përdorur nga Adolf Hitleri deri në vitin 1945 do të dalë në ankand në 17 janar. Sipas organizatës “Worldwide Auctioners” ofertat do të bëhen në Arizona. Njihet si makina e katërt e Hitlerit dhe u vonua 11 muaj, derisa mbërriti në duart e nazistëve, pavarsisht urgjencës…

Dec 24 2017 / Comments Off on Del në ankand Mercedesi i Hitlerit, i vitit 1939 (Video) / Read More »

Krasniqi tregon se në Rambuje e propozuan që ai të jetë kryeministër në Qeverinë e Përkohshme, por kush e pengoi emërimin e tij (Video) »

07:26 pm | Ish-kryeparlamentari, Jakup Krasniqi, tregon një histori se çka kishte ndodhur në Rambuje, në emisionin “Përballje” me gazetarin Muhamet Hajrullahu. “Konferenca e Rambujesë, atje ka qenë një marrëveshje mes forcave politike shqiptare. Në atë konferencë marrëveshja është bërë që pasi të kthehemi nga Rambuje të krijohet Qeveria e Përkohshme e Republikës së Kosovës dhe kryeministër të…

Feb 20 2018 / Comments Off on Krasniqi tregon se në Rambuje e propozuan që ai të jetë kryeministër në Qeverinë e Përkohshme, por kush e pengoi emërimin e tij (Video) / Read More »

Kuriozitete

Nënë e bijë i bëjnë Sehire (Magji) shtëpis së gurbetqarit arsyeja letrat e Zvicrës lexoni…. (Video) »

06:09 pm | Në një video që po qarkullon në internet shifen dy femra që supozohet se janë nënë e bij. Sipas informacioneve të pronarit të shtëpis i cili jeton në Zvicër bëhet…

Feb 5 2018 / Comments Off on Nënë e bijë i bëjnë Sehire (Magji) shtëpis së gurbetqarit arsyeja letrat e Zvicrës lexoni…. (Video) / Read More »

Kushtoni vëmendje të madhe këtyre katrorëve kur blini pastë të dhëmbëve (Video) »

07:24 pm | Shumica e njerëzve kur blejnë pastë të dhëmbëve e lexojnë vetëm emrin e kompanisë. Por, sa nga ju mendoni se e keni…

Feb 4 2018 / Comments Off on Kushtoni vëmendje të madhe këtyre katrorëve kur blini pastë të dhëmbëve (Video) / Read More »

E PABESUESHME: RONALDO me maic të ADEM JASHARIT duke luajtur poker (Video) »

03:01 pm | Fotografia e Cristiano Ronaldos me “maicen” e Adem Jasharit është duke qarkulluar me te madhe ne internet, por ende nuk është verifikuar…

Feb 4 2018 / Comments Off on E PABESUESHME: RONALDO me maic të ADEM JASHARIT duke luajtur poker (Video) / Read More »
Çartet Ramiz Lladrovci: Po ty t’ka mujt ni djalë i Hajdarve bre, t’ka mujt tka tranu (Video) » Biznesmeni shqiptar e pranon se është homoseksual, tregon reagimin e familjes » Çifti ndahet natën e martesës: Mysafirëve nuk iu intereson, s’ka kush e ndalë vallen (Video) » Ndoqën GPS-in, turistët përfunduan bashkë me veturë në liqe » Nuk e dëshiron fëmijën, po e godet barkun me çekiç për ta mbytur fëmijën (Video) »

Kuriozitete

Kushtoni vëmendje të madhe këtyre katrorëve kur blini pastë të dhëmbëve (Video) »

07:24 pm | Shumica e njerëzve kur blejnë pastë të dhëmbëve e lexojnë vetëm emrin e kompanisë. Por, sa nga ju mendoni se e keni…

Feb 4 2018 / Comments Off on Kushtoni vëmendje të madhe këtyre katrorëve kur blini pastë të dhëmbëve (Video) / Read More »

E PABESUESHME: RONALDO me maic të ADEM JASHARIT duke luajtur poker (Video) »

03:01 pm | Fotografia e Cristiano Ronaldos me “maicen” e Adem Jasharit është duke qarkulluar me te madhe ne internet, por ende nuk është verifikuar…

Feb 4 2018 / Comments Off on E PABESUESHME: RONALDO me maic të ADEM JASHARIT duke luajtur poker (Video) / Read More »
Çartet Ramiz Lladrovci: Po ty t’ka mujt ni djalë i Hajdarve bre, t’ka mujt tka tranu (Video) » Biznesmeni shqiptar e pranon se është homoseksual, tregon reagimin e familjes » Çifti ndahet natën e martesës: Mysafirëve nuk iu intereson, s’ka kush e ndalë vallen (Video) » Ndoqën GPS-in, turistët përfunduan bashkë me veturë në liqe » Nuk e dëshiron fëmijën, po e godet barkun me çekiç për ta mbytur fëmijën (Video) »

Nënë e bijë i bëjnë Sehire (Magji) shtëpis së gurbetqarit arsyeja letrat e Zvicrës lexoni…. (Video) »

06:09 pm | Në një video që po qarkullon në internet shifen dy femra që supozohet se janë nënë e bij. Sipas informacioneve të pronarit të shtëpis i cili jeton në Zvicër bëhet…

Feb 5 2018 / Comments Off on Nënë e bijë i bëjnë Sehire (Magji) shtëpis së gurbetqarit arsyeja letrat e Zvicrës lexoni…. (Video) / Read More »